2 adet BMW kazanma şansı

Kampanyamız sonuçlanmıştır. Kazananları görmek için tıklayın.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şifre kabın içinde Şifre kabın içinde

Çekilişe dahil ürünleri görmek için tıkla.

BMW

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 31.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10143 sayılı izni ile 01.11.2019 (saat:00.01) - 31.01.2020 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenen yasal bir kampanyadır.

2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 01.11.2019 (00:01) - 31.01.2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerin-den taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

3. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?

Kampanyaya katılmak için promosyonlu Carte d’Or veya Algida Maraş Usulü (Carte d’Or 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu; Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Yöresinden Çilek, Çifte Dövülmüş Sade) ürünlerinden satın almalısınız.

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya dahil Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinde bulunan özgün katılım şifresini, ad, soyad ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3224 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek, www.algidacekilis.com web sitesinde ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılabilirsiniz.

5. Kampanya şifreleri ürünlerin neresinde yer almaktadır?

Şifreler; Carte d’Or ürünlerinde kabın iç kısmında bulunurken, Algida Maraş Usulü ürünlerinde kapağın altında yer almaktadır.

6. Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?

Kampanyaya gönderilen Carte d’Or 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Kara-mel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu; Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Yöresinden Çilek, Çifte Dövülmüş Sade ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Aynı şifre ile tekrar katılımlar kabul edilmez. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kam-panyaya dahil yeni bir Carte d’Or ya da Algida Maraş Usulü satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanyaya gönderilen Carte d’Or 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Kara-mel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ka-zanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

7. Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?

Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone bütün aboneleri 3224 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir. Kısa mesaj ile yapılan katılımlar aboneye bağlı olduğu operatör tarafından ücretlendirilmektedir.

8. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?

Kampanyaya başarılı ya da hatalı tüm kısa mesaj katılımları KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1.00 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

9. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün üzerindeki şifre ile aynı olduğunu ve ürünün kampanyaya da-hil bir ürün olduğunu tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Carte d’Or ya da Algida Maraş Usulü satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

10. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi eksiksiz gön-dermelisiniz, web sitesi üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL DOĞUM TARİHİ bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

11. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?

Çekilişle belirlenecek 2 kişi, BMW 216d Active Tourer Luxury Line 2019 model otomobil (adedi: 278.600,00 ₺) kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

12. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?

Çekiliş, 07.02.2020 tarihinde, saat 10.30’da Umut Çekiliş, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han No:14/29 Şişli - İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

13. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?

Kazanan talihliler 13.02.2020 tarihli Sabah Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

14. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?

Asil talihliler, başvuru için en geç 28.02.2020; yedek talihliler ise, en geç 14.03.2020 tarihine kadar kim-likleri ve ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajı ile Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar sunmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajı okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

15. Kampanyaya gönderdiğim şifreli ambalajı saklamam gerekiyor mu?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajı ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli ambalajı okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

16. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?

Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttıra-bilirsiniz. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

17. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?

Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Uzgunuz

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste odit totam dignissimos adipisci et amet maxime hic aliquid, quas cum.